Wtorek 25. Lipca 2017
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny

Aranżacja sal- wiosenne kąciki przyrody

02-06-2017

Wiosna już na dobre zagościła w naszym Przedszkolu i Żłobku.  Widać to w aranżacji kącików przyrody . Już na początku marca dzieci wspólnie z wychowawczyniami rozpoczęły ich urządzanie. Przedszkolaki z zapałem przystąpiły do sadzenia fasoli, cebuli, wysiały rzeżuchę i owies. W naszych kącikach pojawiły się również  kwiaty oraz inne dekoracje. Teraz codziennie dbamy o nasze roślinki oraz prowadzimy obserwację. Wkrótce rzeżucha czy szczypiorek urosną  i będą mogły nas cieszyć jako dodatki do kanapek, a takie samodzielnie wyhodowane warzywa smakują najlepiej.

Elżbieta Niedbała

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------