Wtorek 25. Lipca 2017
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny

Kadra

Kadrę pedagogiczną Żłobka Gminnego  "SKRZAT"  w Sianowie tworzy zespół wykształconych  i kreatywnych opiekunek oraz pomocy opiekunek dbających o ciepłą i  przyjazną atmosferę w naszej placówce.

W podejmowanych działaniach opiekuńczo-wychowawczych opiekunki dziecięce stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich właściwy rozwój.

W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują opiekę, wychowanie oraz nauczanie na najwyższym poziomie.

W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, manualnie, muzycznie i teatralnie, co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów u każdego dziecka.

W pracy nasza kadra opiera się na podstawowym założeniu, że:

•     Każde dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.
  •     Każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.

Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między wychowawcami a rodzicami.

Wszystko odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są odpowiednio do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka.

NASZA KADRA:

RENATA BĄK- Dyrektor Żłobka

GARDZIEJEWSKA KAROLINA- opiekunka w grupie I " Muchomorki"

MONIKA TOMANKIEWICZ - opiekunka w grupie I " Muchomorki"

TOKARCZYK KAMILA - opiekunka w grupie I " Muchomorki"

KRÓL MALWINA-opiekunka w grupie  II " Jagódki"

PIECKO JOANNA-opiekunka w grupie II " Jagódki"

LISIEWICZ AGNIESZKA -opiekunka w grupie II " Jagódki "

opieka medyczna

SARNOWSKA BARBARA- pielęgniarka