Przedszkole eko w Sianowie
Żłobek Gminny "Skrzat" w Sianowie

ul. Słowackiego 3
76-004 Sianów

Tel/fax. (094) 318-52-94
przedszkole.sianow@wp.pl

Sobota 24. Marca 2018
Imieniny: Gabrieli, Marka i Seweryna

Przedszkole gminne w Sianowie

Dzień Przedszkolaka 2017

20-09-2017

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Przedszkolne sale zamieniły się  w bajkowe krainy, w których dzieci mogły spotkać Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę, Czerwonego Kapturka, Złotą Rybkę, Smerfetkę i postacie z bajki o Kubusiu Puchatku- Tygryska i Sowę. Nasi wychowankowie również inaczej wyglądali w tym dniu. „Motylki” zamieniły się w niebieskie smerfy, „Żabki” zaprezentowały się w pięknych zielonych koszulkach, „Biedronki” ubrały się w koszulki w kolorowe paski, „Pszczółki” pokazały swoje żółto- czarne barwy, „Kwiatki” wybrały słoneczny -  żółty kolor strojów, a „Misie” czerwonymi koszulkami  dopasowały się do prezentowanej w ich sali bajki o Czerwonym Kapturku. W każdej krainie przedszkolaki miały do wykonania ciekawe zadania związane z poszczególnymi bajkami. Musiały się również wykazać  znajomością postaci bajkowych.  Dzieci  rozwiązywały zagadki, brały udział w quizach, zadaniach ruchowych,  tańczyły i śpiewały .  Atrakcji było bardzo dużo. Kulminacyjnym punktem naszych zabaw było uroczyste  przyjęcie  dzieci 3-letnich  do społeczności przedszkolnej. Pani Dyrektor z wielkim kolorowym ołówkiem  pasowała każdego maluszka na przedszkolaka. Dzieci otrzymały również pamiątkowe medale. Najwięcej radości sprawiła dzieciom niespodzianka jaką pani dyrektor przygotowała   dla wszystkich przedszkolaków. Wielki okrzyk radości wyrwał się z ust naszych milusińskich,  gdy na salę gimnastyczną wjechały  rozświetlone  torty z emblematami grup .

To był dzień pełen niespodzianek. Było wesoło i kolorowo. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Dziękujemy rodzicom za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia, paniom kucharkom z przepyszne torty i wszystkim, którzy bawili się z nami w tym szczególnym dniu.

 

 Magdalena Golubska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biedronki

Kwiatki

Misie

Motylki

Pszczółki

Żabki

Pasowanie

Żłobek

Dzień Przedszkolaka 2017 | Skrzat

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/virtualki/124326/includes/common.inc:2699) w drupal_send_headers() (linia 1217 z /home/virtualki/124326/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: SELECT 1 AS expression FROM {variable} variable WHERE ( (name = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_condition_placeholder_0] => cron_last ) w variable_set() (linia 976 z /home/virtualki/124326/includes/bootstrap.inc).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.

Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 7079043955ab5e801ab4896.91656859 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/virtualki/124326/includes/lock.inc).