Kadra

Kadrę pedagogiczną Żłobka Gminnego  "SKRZAT"  w Sianowie tworzy zespół wykształconych  i kreatywnych opiekunek oraz pomocy opiekunek dbających o ciepłą i  przyjazną atmosferę w naszej placówce.

W podejmowanych działaniach opiekuńczo-wychowawczych opiekunki dziecięce stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich właściwy rozwój.

W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują opiekę, wychowanie oraz nauczanie na najwyższym poziomie.

W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, manualnie, muzycznie i teatralnie, co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów u każdego dziecka.

W pracy nasza kadra opiera się na podstawowym założeniu, że:

•     Każde dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.
  •     Każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.

Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między wychowawcami a rodzicami.

Wszystko odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są odpowiednio do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka.

NASZA KADRA:

RENATA BĄK- Dyrektor Żłobka

KRÓL MALWINA- opiekunka w grupie I " Muchomorki"

TOKARCZYK KAMILA - opiekunka w grupie I" Muchomorki"

PIECKO JOANNA - opiekunka w grupie I " Muchomorki"

TOMANKIEWICZ MONIKA - opiekunka w grupie II " Jagódki"

AGNIESZKA LISIEWICZ-opiekunka w grupie  II " Jagódki"

KEPA KAROLINA-opiekunka w grupie II" Jagódki"

opieka medyczna

SARNOWSKA BARBARA- pielęgniarka