Sobota 21. Października 2017
Imieniny: Celiny, Hilarego i Janusza

Muchomork i Jagódki- w ogrodzie i na spacerze

28-09-2017

Pobyt dzieci na świeżym powietrzu, jest nie tylko zadaniem wychowawczym każdej placówki przedszkolnej, ale także niewątpliwie przyjemnością. Dzieci z naszego żłobka chętnie korzystają z uroków „Polskiej złotej jesieni”. Maluchy wraz z opiekunkami wybrały się na spacer do parku, podczas wyprawy zbierały liście. Zebrane „dary jesieni” zgromadziły w kąciku przyrody. Takie zadania kształcą i rozwijają twórczość dzieci. Ale nie tylko to zajmuje czas naszym milusińskim, dzieci mają też potrzebę działania, wypróbowania się w nowych zadaniach. Wiele emocji i satysfakcji dostarczają dzieciom prace ogrodnicze. Przed zimą trzeba tyle zrobić… Zatem działały w naszym ogrodzie na tarasie, i tak żłobkowicze z grupy „Muchomorki” i „Jagódki” sadziły cebulki kwiatowe.

Kamila Tokarczyk

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------