Obchody Dnia Dziecka

01-06-2017

Dnia 1.06.2017r. w naszej placówce  świętowaliśmy Dzień Dziecka. Zabawa zorganizowana została na sali gimnastycznej, gdzie dzieci miały zapewnione różnego rodzaju konkursy organizowane przez nauczycieli oraz zabawy ruchowe. Na świeżym powietrzu na dzieci czekali strażacy- tam mogły sie wykazać sprawnością fizyczna, musiały pokonać rożne przeszkody i ugasić "pożar". Dzieci największą radość miały, gdy zobaczyły wydobywające sie z urządzenia banki mydlane. Po powrocie do przedszkola został zorganizowany piknik na dywanie, gdzie przedszkolaki mogły zjeść smakołyki. Niespodzianką dla dzieci było to że, przed wyjściem do domu dostały balon z helem oraz książeczkę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻŁOBEK